Pristatymas ir grąžinimas

Nemokamas atsiėmimas medelyne

Atsiimkite prekes nemokamai iš medelyno

Dėmesio! Prašome sulaukti pranešimo dėl užsakymo paruošimo ir tik tuomet atvykti jo atsiimti.

Užsakymą atsiimti per 5 dienas. Pasibaigus terminui - užsakymas bus anuliuotas.

Pristatymas į namus

Prekes Lietuvos teritorijoje Venipak, Negė,  kurjeris Jums pristatys nurodytu adresu tiesiai į namus, darbą ar kitą Jums patogią vietą. Siuntos nurodytu adresu Lietuvoje pristatomos per 2-5 d. d. Siuntimo kaina skaičiuojama nuo prekių svorio pagal paslaugų tiekėjo įkainius kurie gali keistis. Pristatymas į Kuršių Neriją + 21,00 EUR siuntai. Aukštesnių nei 1,5 metro augalų ar sunkesnių nei 30 kg prekių nepristatome.

Augalų grąžinimas ir keitimas

Ši dalis taikoma visiems augalams, kurie apima sodinukus, svogūninių augalų svogūnus ir sėklas.

Augalai nekeičiami ir negrąžinami, nebent su Pardavėju ir E-prekyvietės savininku aiškiai raštu susitariate kitaip.

Jei manote, kad pristatytas augalas yra netinkamos kokybės, turite nedelsdami, bet ne vėliau kaip per 24 (dvidešimt keturias) valandas nuo augalo pristatymo, susisiekti su Pardavėju el. paštu, pateikdami augalo nuotrauką.

Augalai yra gyvos Prekės ir jų būklė kinta dėl įvairių aplinkos faktorių bei sezoniškumo, todėl tokie nedideli augalo pažeidimai, kaip keistai nulinkusi ar nulūžusi šakelė ar nukritęs lapelis, žiedas ar pumpuras, atsiradę dėl jo transportavimo, ar augalo neatitikimas E-prekyvietėje pateiktai jį iliustruojančiai nuotraukai bus laikomi mažareikšmiais ir nebus laikomi Prekės nekokybiškumu.

Jeigu sodinuką persodinsite, svogūną pasodinsite ar sėklas pasėsite, bus laikoma, kad sutikote su gauto augalo būkle ir kokybe.

Kokybiškų augalų ar sodinukų atgal nepriimame vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2014 m. liepos 22 d. nutarimu Nr. 738 patvirtintomis Mažmeninės prekybos taisyklėmis, kurių 15 punkte įtvirtinta, jog „Augalai, gyvūnai ir tinkamos kokybės maisto prekės nekeičiami ir negrąžinami“. Remdamiesi Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 6.228(7) straipsnio 1 dalimi informuojame, kad internetu pateiktą užsakymą galite atšaukti bet kuriuo metu iki galutinio užsakymo pristatymo momento. Užsakymas laikomas pristatytas, kai pasirašote prekių priėmimo dokumentus. Kokybiški, internetu įsigyti augalai negrąžinami vadovaujantis Lietuvos Respublikos civiliniame kodekse 6.228(10) straipsnyje 2 dalyje numatytomis išimtimis.

Kilus neaiškumams, problemas sprendžiamia geranoriškai.

Kitų Prekių grąžinimas ir keitimas

Grąžinimas atsisakant sutarties per 14 d.

Jeigu perkate kitas nei augalai Prekes kaip vartotojas (t. y., fizinis asmuo, veikiantis su savo verslu, prekyba, amatu ar profesija nesusijusiais tikslais (vartojimo tikslais)), turite teisę atsisakyti sutarties ir pirktas Prekes grąžinti per 14 kalendorinių dienų nuo tos dienos, kai jas gavote. Ši teisė netaikoma Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 6.228(10) straipsnio 2 dalyje numatytais atvejais (pavyzdžiui, gali būti netaikoma trąšoms, jeigu pakuotė buvo atidaryta), todėl ketindamas grąžinti prekes įsitikinkite, ar jos nepatenka į minėtas išimtis.

Norėdami įgyvendinti šią teisę, turite ne vėliau kaip per 14 kalendorinių dienų nuo Prekės gavimo dienos pranešti apie tai E-prekyvietei ir Pardavėjui, užpildydami pranešimo formą ir prisegdami pirkimo įrodymą. Pateikę pranešimą, ne vėliau kaip per 14 kalendorinių dienų išsiųskite ar pristatykite Prekes Pardavėjui jo nurodytu adresu. Prekių grąžinimo išlaidas turite padengti Jūs.

Šiuo atveju mes, veikdami Pardavėjo vardu, arba Pardavėjas (priklausomai nuo to, kada atsisakoma sutarties) ne vėliau kaip per 14 kalendorinių dienų nuo Jūsų pranešimo apie sutarties atsisakymą, tačiau ne anksčiau nei Pardavėjas gaus grąžintą Prekę grąžins Jums visus už Prekę bei jos pristatymą Jums Jūsų sumokėtus pinigus (išskyrus grąžinimo kaštus).

Prekių keitimas

Jūs turite teisę per 14 kalendorinių dienų nuo Prekių perdavimo Jums pakeisti nusipirktas Prekes analogiškomis kitokių matmenų, formos, spalvos, modelio ar komplektiškumo Prekėmis. Jeigu keičiant Prekes susidaro kainų skirtumas, Pirkėjas su Pardavėju privalo atsiskaityti pagal perskaičiuotas kainas. Apie pageidavimą pasinaudoti šiame punkte numatyta teise turite pranešti el. laišku (jame nurodant pageidaujamas pakeisti Prekes) siunčiant el. pašto adresu [email protected]. Sulaukę patvirtinimo, kad Pardavėjas turi norimą pakeisti prekę, ne vėliau kaip per 14 kalendorinių dienų išsiųskite ar pristatykite Prekes Pardavėjui jo nurodytu adresu. Keičiamos prekės grąžinimo išlaidas turite padengti Jūs.

Nekokybiškos prekės

Jeigu nustatote, kad Prekė yra netinkamos kokybės, turite teisę prašyti, kad Pardavėjas nemokamai pašalintų Prekės trūkumus, pakeistų netinkamos kokybės Prekę tinkamos kokybės Preke, atitinkamai sumažinti kainą, arba grąžinti Prekę. Vadovaujantis bendrąja taisykle, reikalavimus Pardavėjui dėl Prekės trūkumų galite pareikšti per protingą terminą, bet ne vėliau kaip per 2 metus nuo Prekės perdavimo dienos, o tais atvejais, kai yra nustatytas Prekės tinkamumo naudoti terminas, - per tokį tinkamumo naudoti terminą.


Krepšelis

Krepšelis tuščias.